BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE - Blog - Pryzmat prawa - Kancelaria

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
MY ZAJMIEMY SIĘ PRAWEM, ABYŚ TY MIAŁ CZAS NA ROZWÓJ BIZNESU

Przejdź do treści

Menu główne:

BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE

Kancelaria
Opublikowany przez w Bezpieczeństwo prawne ·
KLG Kancelaria łącząc doświadczenie, zaangażowanie i pasję doradztwa biznesowego w formułowaniu bezpiecznych kontraktów, stworzyła nowy projekt  BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE. Przedsiębiorcy powinni być świadomi, że niedomówienia między wspólnikami, zaniedbania w umowach, czy w ogóle brak umów i pisemnych potwierdzeń zamówień - stanowi istotne zagrożenie bezpieczeństwa obrotu prawnego w firmie.

Projekt został stworzony jako odpowiedź na potrzeby Klientów – przedsiębiorców, którzy chcą posługiwać się umowami stworzonymi dla ich konkretnego biznesu, uwzględniającymi specyfikę oraz założenia biznesu. Zadbanie o właściwie skonstruowane umowy z kontrahentami czy pisemne zamówienia stanowi minimum formalności, jakie każdy przedsiębiorca powinien spełnić. To daje poczucie panowania nad biznesem oraz zapewnia właściwe relacji z partnerem biznesowym.

BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE to umowy opracowane przy uwzględnieniu specyfiki konkretnego biznesu, doświadczenia i najnowszych standardów w umowach.
Usługa obejmuje:

  • indywidualne doradztwo i konsultację umów w siedzibie Klienta
(ustalenie rozwiązań dotychczas stosowanych w firmie, ich ocena pod kątem zgodności z prawem i poprawności sformułowań, doradztwo z zakresu konkretnych typów umów, uwzględniające specyfikę biznesu)

  • indywidualne doradztwo i konsultację umów w siedzibie Kancelarii
(ustalenie rozwiązań dotychczas stosowanych w firmie, ich ocena pod kątem zgodności z prawem i poprawności sformułowań, doradztwo z zakresu konkretnych typów umów, uwzględniające specyfikę biznesu)

  • indywidualne przygotowywanie umów dla Klienta
(ustalenie rozwiązań dotychczas stosowanych w firmie, ich ocena pod kątem zgodności z prawem i poprawności sformułowań, przygotowanie i wdrożenie umów, uwzględniających typ umowy, specyfikę biznesu, doradztwo dla klienta z tego zakresu)Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego