O NAS | KLG Kancelaria - Kancelaria

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
MY ZAJMIEMY SIĘ PRAWEM, ABYŚ TY MIAŁ CZAS NA ROZWÓJ BIZNESU

Przejdź do treści

Menu główne:

O NAS | KLG Kancelaria

   KLG Kancelaria Prawna Gliwice

My zajmiemy się prawem, abyś Ty miał czas na rozwój biznesu.

Jesteśmy Kancelarią Prawną, która od lat zajmuje się obsługą przedsiębiorców i podmiotów publicznych o zróżnicowanej płaszczyźnie działania.

Wieloletnie doświadczenie zbudowaliśmy na wiedzy oraz praktyce obsługi biznesowej i sporach sądowych.

Wyróżnia nas prostota rozwiązań i skuteczność w działaniu.

Nasz zespół kancelarii składa się z aplikantów oraz prawników, którzy pod nadzorem Mecenas Katarzyny Lebiedowicz – Grzanki prowadzą sprawy w sposób profesjonalny, rzetelny i przejrzysty.

KLG Kancelaria Prawna w ostatnich latach przygotowała ponad 1000 umów biznesowych, zarejestrowała wiele spółek, doradzała przedsiębiorcom, a także rozwinęła zakres działalności kancelarii o prawo nowych technologii, w którym skutecznie reprezentuje swoich klientów.

KLG Kancelaria Prawna doradza podmiotom zagranicznym prowadzącym w Polsce działalność gospodarczą oraz pomaga cudzoziemcom w sprawach pracowniczych.

Kancelaria na przełomie lat zdobyła znaczącą pozycję w całej Polsce, a jej portfolio z każdym rokiem poszerza się o znaczną liczbę zadowolonych z usług klientów.

Specjalizujemy się doradztwie przy procesach inwestycyjnych i przekształceniach.  Doradzamy podmiotom zagranicznym prowadzącym działalność na terenie Polski.

Doradzamy w sprawach pracowniczych - także cudzoziemcom.

Rejestrujemy znaki towarowe oraz doradzamy w nowych technologiach i ochronie autorskich rozwiązań.

W Projekcie „BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE” doradzamy przy zawieraniu i negocjowaniu umów, aby zapewnić ochronę przed nieuczciwymi kontrahentami i wyjątkowymi  sytuacjami.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego