SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
PROSTE PRAWO
BEZPIECZNY
BIZNES
Przejdź do treści

Menu główne:

Obsługa prawna dla firm

Wielu przedsiębiorców pojawia się u nas, gdy w ich firmie pojawi się coś nieoczekiwanego, coś co zachwiało ich biznes. Szukamy rozwiązań, pomagamy, walczymy razem z nimi. Wielu takich sytuacji można uniknąć. Współpracujemy z firmami również w taki sposób, aby ich wspierać, poszukiwać bezpiecznych rozwiązań, które pozwolą na minimalizowanie niekorzystnych sytuacji. Naszym zadaniem jest wsparcie prawne przedsiębiorstwa w bieżących działaniach, tak aby mogły się rozwijać. Kancelaria Prawna KLG z siedzibą w mieście Gliwice oferuje pełną obsługę prawą firm w zakresie, który dookreśla umowa indywidualna zawarta pomiędzy przedsiębiorcą i kancelarią. Opieramy się głównie na działaniach, których celem jest obniżanie kosztów działalności, wsparcie przy podejmowaniu działań biznesowych i reprezentowanie przed sądami czy organami administracyjnymi.

Na czym polega obsługi prawnej firmy?

Pomoc prawna świadczona dla firm realizowana musi być zgodnie z przepisami prawa, a także zgodnie z regulacjami wewnętrznymi. Obejmuje także przewidywanie zdarzeń, które mogą nastąpić. Pomoc prawna jaką oferujemy obejmuje udzielanie porad, wyjaśnień, przygotowywanie opinii prawnych czy przygotowywanie umów dobranych do potrzeb danego przedsiębiorcy, bądź analizowanie umów dostarczonych przez kontrahentów zewnętrznych. Kancelaria Prawna KLG z siedzią w Gliwicach w ramach obsługi prawnej zastępuje firmy występując w roli pełnomocnika procesowego nie tylko w sprawach pracowniczych czy o zapłatę, a także w kontaktach z instytucjami takimi jak ZUS, UOKiK czy UODO. Doradzamy w sytuacjach wymagających bardzo dobrej znajomości prawa i regulacji wewnętrznych podmiotu. Współpraca z naszą kancelarią może mieć zarówno charakter doraźny, jak i być stałą współpracą, której szczegóły i zakres są ustalane podczas ustaleń wstępnych. Warunki można renegocjować w zależności od zmiennej bądź szczególnej sytuacji.

Co nas wyróżnia?

Przy prowadzeniu biznesu lub zarządzaniu firmą niezbędna jest minimalna znajomość obowiązującego prawa. Taką każdy przedsiębiorca ma. Są jednak sytuacje trudne, nieprzewidziane, wymagające spojrzenia szerszego, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia prawnego. W takich sytuacjach pomoc ze strony radcy prawnego jest nieprzeceniona. Zawiłości prawne są niezwykle złożone, wymagają analizy i dobrego rozeznania we wszystkich przepisach. W takich sytuacjach pomagamy. Radca prawny jest zawodem zaufania publicznego, którego pomoc na szczególne znaczenie w działalności firm. Zwykle współpracuje bezpośrednio z zarządem lub właścicielem. Ułatwia rozwiązywanie spraw prawnych, udziela wyjaśnień i porad dotyczących prawa, a także opracowuje pisma i akty prawne.
Kancelaria Prawna KLG wyspecjalizowała się w obsłudze firm z sektora MŚP, które wymagają znajomości wielu zagadnień, dużej elastyczności oraz szybkiej i skutecznej reakcji. Prawie 20 letnie doświadczenie w obsłudze prawnej małych i średnich firm, stałe podnoszenie poziomu wiedzy, poszukiwanie nowych rozwiązań - aby sprawnie i skutecznie pomagać firmom w ich rozwoju. To potwierdzają nasi klienci.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego