SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
PROSTE PRAWO
BEZPIECZNY
BIZNES
Przejdź do treści

Menu główne:

Odszkodowania Gliwice

Dla nas priorytetem jest właściwe zabezpieczenie prawne i rozwój biznesów. Chętnie pomożemy, doradzimy, poszukamy najlepszych rozwiązań, które nie tylko zabezpieczą sprawną realizację umowy, ale też zapewnią stabilność biznesu. Klientom indywidualnym pomagamy w sprawach dotyczących nieruchomości, podziałów nieruchomości czy majątków spadkowych. Prowadzimy postępowania sądowe i spory sądowe w sprawach windykacyjnych, podziału majątku i odszkodowaniach.

Odszkodowania i windykacje w Gliwicach – wybierz naszą Kancelarię!

KLG Kancelaria Prawna ze względu na wieloletnie doświadczenie związane z obsługą podmiotów gospodarczych, w tym wielu firm, lecz też osób fizycznych zdaje sobie sprawę z ważności idei uzyskania przez poszkodowanego świadczenia, którym jest odszkodowanie. Świadczenie te należy się pokrzywdzonemu z tytułu wyrządzonej mu szkody.
Zgodnie z przepisami polskiego prawa odszkodowanie może polegać w szczególności na:

• przywróceniu do stanu istniejącego przed wyrządzeniem szkody o ile jest to w ogóle możliwe - rekompensata naturalna, lub

• zapłaceniu kwoty pieniężnej- rekompensata pieniężna.

W dobie zmieniających się czasów powszechna stała się sytuacja, kiedy podmiot prawny lub osoba fizyczna nie wywiąże się z postanowień umowy względem innego podmiotu lub osoby fizycznej. W takiej sytuacji wymagalnym staje się świadczenie, którym jest odszkodowanie w formie rekompensaty pieniężnej.
W związku z wieloletnim doświadczeniem związanym z prawem autorskim, umowami oraz egzekwowaniem należności, KLG Kancelaria Prawna oferuje swoim klientom pomoc w egzekwowaniu świadczeń pieniężnych związanych z odszkodowaniami.

Odszkodowania Gliwice - zajmiemy się również windykacją!

W ofercie Kancelarii związanej z pomocą wobec firm, jak i klientów indywidualnych dotkniętych taką sytuacją KLG Kancelaria Prawnej oferuje szeroki wachlarz pomocy, która polega między innymi na przeprowadzeniu procesu odszkodowawczego od początkowych etapów po windykację należności z tytułu zasądzonych świadczeń odszkodowawczych. Jeżeli dojdzie do zdarzenia, w wyniku którego występujemy o odszkodowanie wówczas zawarta umowa, dowody i świadkowie mają podstawowe znaczenie przy rozstrzyganiu roszczeń odszkodowawczych i wypłaty odszkodowania, a więc w ofercie naszej Kancelarii znajdą Państwo wnikliwą analizę sprawy, powiązanych dokumentów, a także reprezentowanie Państwa interesów przed sądami i innymi organami.

Windykacje Gliwice - Skorzystaj z usług doświadczonej w odszkodowaniach i windykacji Kancelarii Prawnej

Wierzymy, że najistotniejsze podczas rozwiązywania spraw odszkodowawczych jest podejmowanie dobrych i świadomych decyzji, które prowadzą do skutecznego rozwiązania. W naszej działalności najważniejsze jest to, że do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem. Zależy nam na jak najkorzystniejszym dla naszych klientów rozstrzygnięć spraw. Oferujemy także porady prawne z zakresu prawa cywilnego, nieruchomości, prawa pracy, a także spadkowego. Zapraszamy do KLG Kancelarii Prawnej z siedzibą w Gliwicach na konsultacje.

Zaufaj profesjonalistom - odszkodowania powypadkowe do Twojej dyspozycji

Odszkodowania powypadkowe przysługują każdemu poszkodowanemu, niezależnie od tego, czy powodem były błędy medyczne, kolizja na drodze, czy inny uszczerbek. Wierzymy, że pomoc poszkodowanym w wypadkach jest możliwa w każdym przypadku. Odszkodowania są wypłacane z oc sprawcy z uwzględnieniem opłat wstępnych.

• prawie 20 letnie doświadczenie w obsłudze sektora MŚP oraz sektora publicznego

Do grona Klientów Kancelarii wpisują się m.in. firma ORANGE, Centrum Materiałów Polimerowych i Węglowych Polskiej Akademii Nauk, RW SWISS AUTOMATION Sp. z o.o, VENIT Sp. z o.o., ZAMEP Sp. z o.o., BB-MED, sklepy internetowe m.in.: GMO Studio Sp. z o.o., ENNY, firmy deweloperskie, budowlane, handlowe, architekci, agencje reklamowe. Polecamy wpisy na naszym blogu:

http://blog.klgkancelaria.pl/informacja-prawna-w-sprawie-wykonania-i-odszkodowania-w-umowach/

http://blog.klgkancelaria.pl/vis-maior-i-rebus-sic-stantibus-w-obliczu-pandemii-koronawirusa-covid-19/
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego