SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI 32 307 00 45
PROSTE PRAWO
BEZPIECZNY
BIZNES
Przejdź do treści

Menu główne:

Sporządzanie umów

Sporządzanie umów dla firm i osób fizycznych


Umowa polega na zgodnym porozumieniu dwóch lub więcej stron oraz ustala ich wzajemne obowiązki na mocy złożonych oświadczeń. W ramach określonych granic strony mogą w umówić się o wszystko, co podlega prawnym uregulowaniom. Prawomocna, dobrze sporządzona umowa pozwala zabezpieczyć interesy obu stron. Istotne jest przy tym, by podpisywany dokument uwzględniał wszystkie niezbędne elementy dla zapewnienia bezpieczeństwa i korzyści, a w przypadku umów biznesowych, by był zgodny z charakterem prowadzonej działalności.

Umowy dla firm, KLG Kancelaria Gliwice

Dla biznesu ważne jest to, aby każdy przedsiębiorca posługiwał się umową, która uwzględnia specyfikę jego działalności, jego plany rozwojowe i modele biznesowe. KLG Kancelaria Prawna takie umowy sporządza. Wszystkie umowy są sporządzone po przeprowadzeniu oceny ryzyka i potrzeb zabezpieczenia transakcji handlowej. Każda sporządzana umowa jest analizowana indywidualnie pod kątem korzyści, zabezpieczeń, klauzul, tak aby pojawiły się konieczne zapisy pozwalające na uniknięcie sytuacji kryzysowych. Tam, gdzie w umowie konieczny jest zadatek, wpisujemy zadatek, a tam gdzie zaliczka, wskazujemy na zaliczkę, sankcjonujemy właściwe kary umowne, zabezpieczamy transakcje klauzulami.

Projekt „Bezpieczne umowy w biznesie”

W Projekcie „BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE” negocjujemy, doradzamy i sporządzamy umowy, aby przedsiębiorcy byli przygotowani do bezpiecznych i skutecznych działań. Projekt obejmuje doradztwo prawne, negocjacje i sporządzanie umowy, realizację roszczeń, spory sądowe wynikające z umów. KLG Kancelaria Prawna sporządza umowy, opierając się na bezpieczeństwie i korzyściach z ich zawierania W ten sposób budujemy zaufanie, co potwierdzają udzielone referencje naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą KLG Kancelarii Prawnej w obszarze Projektu „Bezpieczne umowy w biznesie”, zabezpieczającego przed nieuczciwymi kontrahentami. Jako zespół doświadczonych prawników, oferujemy profesjonalne wsparcie na wszystkich etapach realizacji umowy, a nasze działania cechują się skutecznością oraz transparentnością.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego